Nauka prawa jazdy w Warszawie ZIELONA FALA. Przyjazna szkoła jazdy.

warszawa.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. ZIELONA FALA
 ZIELONA FALA
Pańska 61/6
Warszawa
tel. kom. 600 225 322
ZIELONA FALA

Nie masz prawa jazdy? A chcesz mieć? Nie mogłeś lepiej trafić. Nikt Cię lepiej nie nauczy niż ZIELONA FALA. Nie wierzysz? Dobra – to umówmy się, że jak nie zdasz, to my płacimy za poprawkę. Wchodzisz w to? Tylko nie licz, że za punkt honoru postawimy sobie jedynie przygotowanie Cię do egzaminu. Co to, to nie. Każdy z nas spotkał na drodze zbyt wielu kierowców, którzy uważają, że do poruszania się samochodem wystarczy zdobycie uprawnień. Nic z tego! Dla Twojego i innych bezpieczeństwa – musisz umieć jeździć. I lepiej byś nie musiał sprawdzać innej opcji…

W ZIELONEJ FALI naprawdę nauczysz się jeździć. W dodatku w pełnym komforcie. U nas możesz szkolić teorię online. Zaprosimy Cię w ramach kursu na zajęcia z akademii bezpiecznej jazdy, byś mógł przetestować jak zachowuje się samochód na śniegu, lodzie, czy w deszczu. Poczujesz też, co znaczy jechać na „podwójnym gazie” dzięki profesjonalnym alko-goglom.

ZIELONA FALA jest stworzona właśnie dla Ciebie. Nie znajdziesz lepszej szkoły.

SPECJALNA OFERTA dla kobiet, uczniów, studentów i seniorów!


BIURO:

Biuro Służew
Centrum Handlowe LAND
ul. Wałbrzyska 11 lok. 182 B I piętro

Biuro Mokotów
Akademik SABINKI
Al. Niepodległości 147 lok. 25 w biurze AIP SGH

Biuro Centrum
Pasaż handlowy
ul. Pańska 61 lok.6 I piętro

  << TURBO   ZRYW >>
 
Prawo jazdy Warszawa Zielona Fala. Tu zrobisz kurs online, masz gwarancję zdania egzaminu, ukończysz akademię bezpiecznej jazdy.
© Copyrightwarszawa.nauka-prawo-jazdy.pl