Szkoła nauki jazdy TRIK Warszawa, Ochota. To My jesteśmy dla Ciebie, dlatego w pełni dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

warszawa.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Szkoła nauki jazdy TRIK
 Szkoła nauki jazdy TRIK
ul. Grójecka 22/24 lok. 39 (Ochota)
Warszawa
tel. kom. 503 151 750
Szkoła nauki jazdy TRIK

Szkoła nauki jazdy TRIK zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B.

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie kursanta do zdania egzaminu na prawo jazdy zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym.

Dbamy o to, aby nasi kursanci jako przyszli kierowcy czuli się na drodze pewnie i bezpiecznie, wiedzieli, że posiadają wiedzę i umiejętności pozwalające na bezpieczne, samodzielne poruszanie się w ruchu drogowym.

W naszej szkole pracują młodzi, otwarci, wyrozumiali i przede wszystkim cierpliwi instruktorzy gotowi poświęcić Ci tyle czasu ile potrzebujesz na odpowiednie przygotowanie do egzaminu państwowego. Z doświadczenia wiemy, że nauka w przyjaznej, bezstresowej atmosferze daje najlepsze efekty. Lubimy swoją pracę i wykonujemy ją rzetelnie.

W naszej szkole nie jesteś jednym z wielu kursantów – traktujemy Cię indywidualnie, liczysz się Ty dlatego to jak będą wyglądały zajęcia zależy w dużej mierze od Ciebie.


Cennik:
  • Kurs podstawowy - 1100 zł
  • Godzina jazd doszkalających - 45zł


Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej:
www.trik.waw.pl

  << Szkoła Nauki Jazdy Expert   TURBO >>
 
Szkoła nauki jazdy TRIK w Warszawie. W naszej szkole nie jesteś jednym z wielu kursantów – traktujemy Cię indywidualnie.
© Copyrightwarszawa.nauka-prawo-jazdy.pl