Ośrodek Nauki Jazdy ANDREX w Warszawie. Miła, bezstresowa atmosfera oraz profesjonalne szkolenie.

warszawa.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Ośrodek Nauki Jazdy ANDREX
 Ośrodek Nauki Jazdy ANDREX
Ul. Szolc-Rogozińskiego 1
02-777 Warszawa
tel. kom. 604 12 24 20, 602 53 33 43
Ośrodek Nauki Jazdy ANDREX

Ośrodek Nauki Jazdy ANDREX zaprasza na kurs teoretyczny przyśpieszony, który odbywa się w ciągu 1 tygodnia oraz kurs standardowy, w którym wykłady teoretyczne rozłożone są w przeciągu 2 tygodni (możliwe są także kursy rozszerzone). Kursy teoretyczne prowadzone są w godzinach rannych jak i popołudniowych.

Drugi etap szkolenia to część praktyczna obejmująca 30 godzin jazd. Godziny jazd uzgadniamy z Kursantem. Kurs zakończony jest bezpłatnym egzaminem wewnętrznym.

Materiały szkoleniowe Kursant otrzymuje gratis. Ośrodek wyposażony jest między innymi w komputery, symulator jazdy oraz klawiaturę, która to używana jest podczas państwowego egzaminu na prawo jazdy.  

Oferujemy także jazdy doszkalające, zapewniające pozytywne efekty podczas egzaminu na prawo jazdy.  

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych. Zajęcia praktyczne prowadzimy na samochodach Toyota Yaris wyposażonych w klimatyzację. Na takich samych samochodach odbywa się egzamin państwowy na prawo jazdy w Ośrodkach WORD-u.  

Zapraszamy osoby mające trudności ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy jak również osoby posiadające dokument, chcące nabyć pewności i sprawności w prowadzeniu auta. Zapewniamy miłą, bezstresową atmosferę oraz profesjonalne szkolenie.

  << OSK Zielony Listek   Ośrodek Szkolenia Kierowców CARLO >>
 
Ośrodek Nauki Jazdy ANDREX Warszawa. Jeździmy po trasach egzaminacyjnych.
© Copyrightwarszawa.nauka-prawo-jazdy.pl